درباره تهـران یـراق

ABOUT US

تاریخچــه

گروه تولیدی تهران یراق در سال 1350 به عنوان اولین تولیـد کننده انواع ریل و قرقره درب های کشویی در ایران به همت مرحوم قدرت اله مظهری و با زحمات فراوان ايشان و هدف نیل به خود کفایی كشور عزيزمان در اين صنعت و تولید محصولی با بالاتریـن کیفیت و مطابق استاندارد های بین المللی تاسیس گردید و به رقیبی جدی برای محصولات اروپایـــی بدل گردید.

و امروز پس از طی سالها تجربه این مجموعه با کادر فنـی مجرب و با به روز رسانی امکانات خود که شامل بخشهای : طراحی صنعتی، تراشکاری، قالبسازی، پرسکاری، فورمینگ، آبکاری و مونتاژ میباشد در این راستا قدم برمیدارد.

گروه تولیدی تهران یراق در راستای بهبود در تضمین کیفیت محصولات خود و رضایتمندی مشتریان ،ضمن پایبندی به اصـول کیفـیت محصـول در سال 1390 مفتخر به دریافت گواهینامه کیفیت محصولات؛ ISO9001:2008 و گواهینامه رضایتمندی مشتریان؛ ISO10002:2004 و در سال 1392 موفق به دریافت تندیس و گواهینامه کیفیت محصول گردید.

هم اکنون این گروه با دانش و تجربه فنی درزمینه تولید ریـــل و قرقره درب های کشویی به طور مستمر برمحصولات خود از لحاظ کارایی و کیفیت مناسب با نظارت و با اطمینان از صحت کیفیت محصولات، کالاهای تولیدی خود را به بازار های مصرف ارائه میکند.

MANUFACTURER OF RAILS